Aktuality

VELIKONOČNÍ PROVOZ

 

Rádi bychom Vás informovali, že během velikonočních svátků ve dnech 19.-22.4.2019 bude sportovní areál uzavřen. Přejeme Vám příjemné prožití jarních svátků a budeme se na Vás těšit v úterý 23.4.2019.

Lekce tenisové školy v období velikonočních svátků neprobíhají, není nutné je omlouvat.

 

 

 

 

 

NOVÉ LED OSVĚTLENÍ V TENISOVÉ HALE

 

Vážení klienti tenisové haly,

 

začátkem nového roku jsme do tenisové haly instalovali nové LED osvětlení, které doufáme, přivítáte. Mělo by přispět ke kvalitnější viditelnosti na hřišti. Budeme rádi za Vaše připomínky nebo postřehy - piště na info@sporthanspaulka.cz.

 

SA Hanspaulka

 

 

 

 

 

TENISOVÁ HALA

 

Vážení klienti od 15.10.2018 do 14.4.2019 je na tenisovém kurtu instalována hala. Pokud máte zájem o pravidelné rezervace, neváhejte nás kontaktovat na adrese: info@sporthanspaulka.cz.

Ceny ve všedních dnech od 300 Kč/hod, speciální víkendová cena 290 Kč/hod.

 

 

 

 

 

TENISOVÁ ŠKOLA - sezóna 2018/2019

 

Od 10. září 2018 pokračuje výuka tenisu ve sportovním areálu Hanspaulka. Tenisová škola je určena pro všechny děti od 5ti let, ale i dospělé různých dovednostních kategorií, stejně tak i pro úplné začátečníky.

 

Výuku tenisu zajišťují zkušení tenisoví trenéři s potřebným odborným vzděláním a zkušenostmi. Ke každému klientovi se snaží přistupovat individuálně s ohledem na jeho potřeby. 

 

Pokud máte o tenisovou školu zájem, neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese info@sporthanspaulka.cz. Začít je možné kdykoliv během roku. Nové rozvrhy budou sestavovány dle Vašich možností a preferencí v průběhu září.

 

Více informací Vám rádi sdělíme na info@tenisduda.cz