Aktuality

ZHORŠENÁ KVALITA OSVĚTLENÍ VE FOTBALOVÉ HALE

 

Vážení klienti fotbalové haly,

 

omlouváme se za dočasné zhoršení kvality osvětlení hřiště - na opravě se pracuje. Bylo nám potvrzeno dodavetelem, že v posledním listopadovém týdnu dojde zatím k provizornímu opravení (přidání dalších světelných těles).

Nové osvětlení haly máme přislíbeno z radnice MČ Praha 6, věřím, že se nám podaří v co nejkratším termínu zajistit aby světelné podmínky pro Vaši hru byly ideální.

Děkujeme za pochopení,

 

SA Hanspaulka

 

 

 

TENISOVÁ HALA

 

Vážení klienti od 15.10.2018 do 14.4.2019 je na tenisovém kurtu instalována hala. Pokud máte zájem o pravidelné rezervace, neváhejte nás kontaktovat na adrese: info@sporthanspaulka.cz.

Ceny ve všedních dnech od 300 Kč/hod, speciální víkendová cena 290 Kč/hod.

 

 

 

 

 

TENISOVÁ ŠKOLA - sezóna 2018/2019

 

Od 10. září 2018 pokračuje výuka tenisu ve sportovním areálu Hanspaulka. Tenisová škola je určena pro všechny děti od 5ti let, ale i dospělé různých dovednostních kategorií, stejně tak i pro úplné začátečníky.

 

Výuku tenisu zajišťují zkušení tenisoví trenéři s potřebným odborným vzděláním a zkušenostmi. Ke každému klientovi se snaží přistupovat individuálně s ohledem na jeho potřeby. 

 

Pokud máte o tenisovou školu zájem, neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese info@sporthanspaulka.cz. Začít je možné kdykoliv během roku. Nové rozvrhy budou sestavovány dle Vašich možností a preferencí v průběhu září.

 

Více informací Vám rádi sdělíme na info@tenisduda.cz